Location Ostrów Wielkopolski, Poland Category Customer S&S: F2F (NEW) Date posted 02/12/2021 Job ID Req0898374
doradca klienta - 1 Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrów Wielkopolski, Poland

WHAT YOU WILL BE DOING

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Zadania superbohatera:

  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Supermoce, których od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i konsekwencja w działaniu oraz chęć rozwoju
  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • bogatą ofertę benefitu samochodowego
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

WHAT WE ARE LOOKING FOR

EXPERIENCE

No previous experience required

EDUCATION

Średnie (Required)

COMPETENCIES

Customer Interaction

Sign up and be the first to receive our latest job updates.

Interested InSearch for a category and select one from the list of suggestions. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Customer S&S: F2F (NEW), Ostrów Wielkopolski, Greater Poland, PolandRemove