Location Poznan, Poland Category Information Technology Date posted 15/09/2021 Job ID 75182

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.
Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Zadania superbohatera:

  • współpracowanie z jednostkami w ramach Grupy Santander tworząc i rozwijając systemy bankowości elektronicznej od strony frontendu
  • definiowanie i posiadanie realnego wpływu na tworzone rozwiązania
  • budowanie i utrzymywanie spójnek architektury w obrębie systemów w Tribe
  • wspieranie istniejących i świadczenie wsparcia w zakresie budowanych aplikacji
  • projektowanie i utrzymywanie standardów wytwarzania oprogramowania oraz jakości tworzonych rozwiązań przez członków Chaptera w Tribe
  • dbanie o rozwój kompetencji oraz wspieranie i motywowanie członków Chaptera
  • rozwijanie produktów zgodnie z metodyką Agile

Supermoce, których od Ciebie potrzebujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie rozwoju systemów
  • umiejętność programowania w języku Java i doświadczenie ze stackiem technologicznym opartym o Spring, Docker
  • znajomość od strony praktycznej architektury i frameworków warstwy webowej oraz technologii webowych, ze szczególnym naciskiem na usługi REST
  • znajomość wzorców  i stylów architektonicznych
  • znajomość procesów i standardów wytwarzania, testowania i wdrażania oprogramowania
  • zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, a także umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi oraz IT
  • doświadczenie w rozwoju i wsparciu transakcyjnych systemów internetowych w branży finansowej, obsługujących milionową skalę klientów lub na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Sign up and be the first to receive our latest job updates.

Interested InSearch for a category and select one from the list of suggestions. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Information Technology, Poznan, Greater Poland, PolandRemove