Location Wrocław, Poland Category Operations & Business Support Date posted 29/06/2020 Job ID 1941193

Obecnie do Zespołu Postępowania Sądowego i Egzekucyjnego w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • zapewnienie bezpośredniego, formalnego i merytorycznego wsparcia w postępowaniu egzekucyjnym dla Specjalisty ds. Egzekucji Prawnej
  • przygotowanie pism procesowych w zakresie zleconym
  • prowadzenie w imieniu Banku spraw z zakresu powództw o pozbawienie tytułu wykonalnego wykonalności
  • ewidencja czynności podejmowanych w toku postępowania egzekucyjnego
  • utrzymywanie relacji z kancelariami komorniczymi i monitorowanie spraw
  • bezpośredni kontakt z klientami w celu odstąpienia od przymusowej egzekucji na rzecz dobrowolnych spłat

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki: prawo, administracja) lub masz doświadczenie w podobnej pracy,
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności aplikacją Excel),
  • lubisz pracować z postawionymi celami,
  • umiesz organizować sobie pracę w zależności od zmieniających się terminów zadań,
  • lubisz realizować zadania samodzielnie i proponować rozwiązania,
  • jesteś komunikatywny i umiesz dbać o relacje w zespole

nie zwlekaj aplikuj już teraz!

Na CV czekamy do 24.07.2020r.

Możesz też porozmawiać z naszym botem rekrutacyjnym emplobot.com/santanderconsumerbank
Co oferujemy:
ROZWÓJ
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
KOMFORT PRACY
  • nowoczesne biuro
  • parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • możliwość pracy zdalnej
FINANSE
  • system premiowy
  • nieoprocentowane pożyczki
ZNIŻKI
  • na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych
ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia
  • akcje prozdrowotne, np. szczepienia, badania i dietetyk
  • refundacja zakupu okularów
DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i pólkolonie dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci
CZAS WOLNY
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia
MASZ WPŁYW
  • akcje charytatywne i CSR
  • wolontariat pracowniczy
  • akcje krwiodawstwa

Sign up and be the first to receive our latest job updates.

Interested InSearch for a category and select one from the list of suggestions. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Operations & Business Support, Wrocław, Lower Silesia, PolandRemove