Location Wroclaw, Poland Category Finance / Management Control Date posted 11/06/2021 Job ID 2129132

Obecnie do Departamentu Controllingu  w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • nadzór nad realizacją i wdrażaniem zaleceń pokontrolnych,
  • realizacja czynności kontrolnych (wskaźniki, podprocesy SOX, EUC),
  • koordynacja zadań związanych z obsługą Audytów,
  • administracja i optymalizacja procesów finansowych w Banku,
  • uzupełnianie i dopasowywanie procesów do wymagań biznesowych,
  • nadzór na kompletnością i terminowością dokumentacji procesowej,
  • koordynacja projektów z różnych obszarów Banku w obszarze finansów,
  • przygotowywanie raportów finansowych.

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, matematyka),
  • umiejętności prowadzenia kliku procesów jednocześnie,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań,
  • umiejętności dostrzegania zależności przyczynowo skutkowych,
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2),
  • podstawowa znajomość architektury systemów informatycznych funkcjonujących w banku lub instytucjach finansowych będzie dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz zaaplikować, prześlij nam swoje CV do 10.07.2021

Możesz też porozmawiać z naszym botem rekrutacyjnym emplobot.com/santanderconsumerbank
Co oferujemy:
ROZWÓJ
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
KOMFORT PRACY
  • nowoczesne biuro
  • parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
FINANSE
  • system premiowy
  • nieoprocentowane pożyczki
ZNIŻKI
  • na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych
ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia
  • akcje prozdrowotne, np. szczepienia, badania i dietetyk
  • refundacja zakupu okularów
DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i pólkolonie dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci
CZAS WOLNY
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia
MASZ WPŁYW
  • akcje charytatywne i CSR
  • wolontariat pracowniczy
  • akcje krwiodawstwa

Sign up and be the first to receive our latest job updates.

Interested InSearch for a category and select one from the list of suggestions. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Finance / Management Control, Wroclaw, Lower Silesia, PolandRemove