Location Warsaw, Poland Category Information Technology Date posted 15/09/2021 Job ID 66203

Jako Chapter Leader dołączysz do istniejącego zespołu łączącego kompetencje techniczne i biznesowe, pracującego w metodyce Agile i budującego platformę obsługującą proces kredytowy dla klientów korporacyjnych naszego Banku. Zadaniem zespołu jest budowa i rozwój systemu wykorzystującego najnowsze technologie i zapewniającego prostą i intuicyjną obsługę złożonego procesu kredytowego.
Platforma, zaprojektowana w architekturze mikroserwisowej działa na platformie Openshift, a przy jej budowie wykorzystywany jest pełen zakres narzędzi DevOps.

Będziesz współdecydował o architekturze rozwiązania i wykorzystywanych technologiach, pracował przy budowie, wdrożeniach i serwisie działającej produkcyjnie aplikacji nadzorując pracę zespołów developerskich i dbając o rozwój kompetencji członków zespołu.

Zadania superbohatera:

  • posiadanie wpływu na wybór stosowanych technologii i narzędzi
  • zapewnianie integracji systemu z innymi aplikacjami Banku zgodnie z obowiązującymi wzorcami projektowymi
  • zapewnienie utrzymania i rozwoju potoku CI/CD zapewniającego budowę i promocję wytworzonego kodu na środowiska testowe i produkcyjne
  • nadzorowanie jakością tworzonego w zespole kodu
  • posiadanie wpływu na proces tworzenia testów automatycznych (jednostkowych, komponentowych, integracyjnych) aplikacji
  • zapewnianie rozwoju zawodowego członków zespołu

Supermoce, których od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • znajomość Java lub/i Angular, wzorców projektowych i narzędzi wykorzystywanych w trakcie developmentu
  • doświadczenie w wycenie pracochłonności prac developerskich, planowaniu i ocenie efektywności pracy zespołu
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami developerskimi pracującymi w metodologii Agile
  • proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiazań

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Sign up and be the first to receive our latest job updates.

Interested InSearch for a category and select one from the list of suggestions. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.